Wygrana orlików i młodzików, wysoka porażka juniorów

• autor: ralal777, 2018-09-22 23:10

Zdjęcia, wyniki oraz tabele drużyn młodzieżowych

ORLIK

W czwartej kolejce podopieczni Rafała Jóźwiaka nie mieli problemu w ograniu swojego przeciwnika. Orliki Orląt wygrali w piątek w Wilkanowie aż, 20-4, prowadząc do przerwy już 11-1. Sześc bramek w tym spotkaniu strzelił Michał Kurzela, pięć Dominik Ciszewski, trzy Oliwier Woźny, a dwie Piotr Dubiel. Po jednej bramce dołożyli Szymon Bielski, Tomasz Szypielski, Gracjan Solarz i Patryk Zwardoń. Od siebie dodam że, było to najwyższe zwycięstwo Orląt w tej kategorii wiekowej. Zawodnikom oczywiście gratuluję.
W kolejnym meczu, już w najbliższy piątek o godzinie 17.00 zmierzymy się u siebie z Włókniarzem Kudowa Zdrój.

Igliczna Wilkanów - GLKS Orlęta Krosnowice    4-20 (1-11)

Skład Orląt:
Szypielski - Kurzela, Kisły, Michorczyk, Woźny, Bielski, Ciszewski, Zwardoń, Solarz, Ciszewski, Ćwichuła.

10. Igliczna Wilkanów 4 0 11-54

__________________________________________________________________________________________

MŁODZIK

Bardzo dobry i emocjonujący mecz rozegrali w sobotę młodziki Orląt. Zespół Rafała Jóźwiaka podejmował u siebie Zamek Gorzanów, który obecnie zajmuje w tabeli drugie miejsce. Głównymi "bohaterkami" tego meczu bez wątpienia były nasze dziewczyny, które zdobyły w sumie aż, cztery bramki. Bardzo dobrze w obronie zespołem dyrygowała Julia Góral.
Na prowadzenie w 8 minucie spotkania wyszli gospodarze, a bramkarza gości po raz pierwszy w tym meczu pokonała Nicoll Kozak. Ta sama zawodniczka w 15 minucie podwyższyła na 2-0. Jeszcze przed przerwą w 22 minucie Natalia Kurzela zdobyła dla nas trzecią bramkę, i dzięki temu prowadziliśmy już 3-0. Bramkę do szatni strzelili jednak goście, a tuż po przerwie przyjezdni zdobyli swoją drugą bramkę, i na dwadzieścia pięć minut przed końcem spotkania prowadziliśmy już tylko 3-2. Ostatnie słowo należało jednak do gospodarzy, którzy zdobyli kolejne dwie bramki. Trzecią swoją bramkę strzeliła Nicoll Kozak, a w końcówce na 5-2 wynik ustalił Michał Kurzela.
W najbliższa sobotę o godzinie 11.00 zagramy ponownie u siebie. Będzie to już runda rewanżowa, a rywalem Orląt będzie UKS Kryształ Stronie Śl.

GLKS Orlęta Krosnowice - Zamek Gorzanów    5-2 (3-1)

1-0 Nicoll Kozak
  2-0 Nicoll Kozak
  3-0 Natalia Kurzela
  4-2 Nicoll Kozak
  5-2 Michał Kurzela

Kozak P. - Morawski, Mucha, Radzewicz, Góral, Kurzela M., Kurzela N., Bielski, Senderowski, Kozak N., Frąckowiak.

JUNIOR MŁODSZY

Pierwszej niestety i to od razu wysokiej porażki doznali za to juniorzy młodsi, którzy przegrali w sobotę w Łagiewnikach z Zielonymi aż, 1-10. To nie był dobry występ podopiecznych Michała Muchy, którzy nie mieli za bardzo do powiedzenia w tym spotkaniu. Honorową bramkę dla naszej drużyny strzelił Gracjan Rogalski.
Na udowodnienie że, mecz w Łagiewnikach był tylko wpadką, zawodnicy Orląt będą musieli poczekać minimum dwa tygodnie, a może i nawet dłużej. Za tydzień bowiem nasz zespół pauzuje, a za dwa tygodnie ma zagrać w Bardzie z Unią. Z Unią która wczoraj oddała mecz walkowerem w Bierkowicach. Tak więc nie wykluczone że, na boisko juniorzy mogą powrócić dopiero 13 października, gdy to u siebie podejmować będą Kryształ Stronie Śl.

Zieloni Łagiewniki - GLKS Orlęta Krosnowice    10-1 (6-0)