faule 13 19
rzuty rożne 4 3
spalone 2 1
kartki czerwona kartka 0     żółta kartka 5 czerwona kartka 1     żółta kartka 2

Przed spotkaniem w Jaszkowej Dolnej, podopieczni Wojtka Galińskiego zremisowali u siebie z LKS-em Bierkowice 4-4, przegrywając w 72 minucie nawet 1-4. Z powodu braku czasu opisu z tamtego meczu nie będzie, za co wszystkich czytelników przepraszam.
W kolejce numer osiem udaliśmy się do Jaszkowej Dolnej, aby powalczyć o siódme już ligowe zwycięstwo. Nasz zespół plan wykonał w 100% procentach, i po dwóch bramkach Huberta Śliwińskiego i dwóch Maćka Kaletki pewnie wygraliśmy 4-0.
O pierwszej połowie wszyscy chcielibyśmy jak najszybciej zapomnieć. Gospodarze zamurowali swoją bramkę, a nasz zespól z taką taktyką gry najwyraźniej sobie nie
radził. Warto odnotować że dopiero w 27 minucie goście oddali celny strzał na bramkę strzeżoną przez Łukasza Czuchwickiego. Bramkarz Iskry bez żadnych problemów obronił uderzenie z dystansu Marcina Urbana. Gdy wydawało się że do końca pierwszej połowy wynik nie ulegnie zmiany, w 34 minucie prostopadłą piłkę do Maćka Kaletki zagrał Hubert Śliwiński. Pomocnik Orląt wykorzystał swoją okazję, i do przerwy schodziliśmy prowadząc 1-0.
Po zmianie stron od mocnego uderzenia zaczęli goście z Krosnowic, którzy po 51 minutach gry prowadzili już 3-0. Najpierw bramkarza Iskry w sytuacji sam na sam pokonał Hubert Śliwiński, który kapitalnym strzałem zdobył swoją dziewiątą bramkę w sezonie. Cztery minuty później ten sam zawodnik podwyższył na 3-0, strzelając nie do obrony z kilku metrów. Przy pierwszej bramce asystę zaliczył Filip Tomera, zaś przy drugiej Przemysław Toczek. W 71 minucie było już 4-0, gdy to swoją drugą bramkę w tym pojedynku strzelił Maciek Kaletka. Asystę po powrocie do zespołu zaliczył zaś Łukasz Gargała. Zwycięstwo mogło być nie co wyższe, ale swoich okazji nie wykorzystali goście. Dwukrotnie golkipera gospodarzy mógł pokonać Marcin Urban. W jednym przypadku po uderzeniu z rzutu wolnego, piłka o centymetry minęła słupek, zaś przy drugim, bramkarz Iskry dość szczęśliwie, bo twarzą obronił strzał naszego pomocnika. Gospodarze w tym meczu także mogli strzelić honorową bramkę, ale Artura Dżendżerę w tym przypadku uratowała poprzeczka.
W najbliższą sobotę do Krosnowic przyjeżdża Inter Ożary. Początek spotkania już od godziny 16.00.

POZOSTAŁE WYNIKI 8 KOLEJKI:

Śnieżnik Domaszków - Sudety Międzylesie żółta kartka     1-3
bramki: Piotr Wojciaczyk (57') (Śnieżnik) - Patryk Korotusz (44', 65'), Jarosław Macura (13') (ATS)

Trojan Lądek Zdr. - Słowianin Wolibórz żółta kartka żółta kartka    4-2
bramki: Jacek Stępień (57', 89'), Krzysztof Rakoczy (40'), Patryk Michorczyk (73') (Trojan) - Grzegorz Czepiel (83'), Konrad Borek (90') (Słowianin)

Zamek Gorzanów żółta kartka żółta kartka żółta kartka - Polonia Bystrzyca Kł. żółta kartka żółta kartka    2-2
bramki: Paweł Barycz (45'), Dawid Rosenau (90+3') (Zamek)- Radosław Macura (54'), Daniel Salitra (64') (Polonia)

Inter Ożary - Zjednoczeni Ścinawka Śrd.     5-2
bramki:

ATS Wojbórz żółta kartka - Łomniczanka Stara Łomnica żółta kartka     4-1
bramki: Dominik Łukaszczuk (7', 49'), Kamil Dawiec (10'), Maciej Wnent (75') (ATS) - Roman Bielski (71') (Łomniczanka)

LKS Bierkowice żółta kartka żółta kartka żółta kartka - Odrodzenie Szalejów Dln. żółta kartka żółta kartka    3-4
bramki: Paweł Wójcik (11', 26'), Mariusz Uljasz (7') (LKS) - Mirosław Herba (23', 43', 53'), Jacek Maruszak (35') (Odrodzenie)

Pogoń Duszniki Zdr. żółta kartka żółta kartka - KS Polanica Zdr.  żółta kartka żółta kartka    4-2
bramki: Mateusz Adamczyk (17', 69'), Piotr Lewandowski (23'), Bartosz Staniszewski (61') (Pogoń) - Piotr Tortyna (77'), Szymon Domagała (89') (KS)