Zwycięstwo, remis i porażka - tak grała młodzież Orląt

• autor: ralal777, 2018-10-08 14:15

Opisy, zdjęcia, aktualne wyniki i tabele

ORLIK

Drugą porażkę w sezonie doznali orliki Orląt. Tym razem podopieczni Rafała Jóźwiaka przegrali w Stroniu z liderującym Kryształem, 4-8. Losy meczu zostały rozstrzygnięte już po dwudziestu minutach, gdy to gospodarze prowadzili już 4-0. Jeszcze przed przerwą kontaktową bramkę dla Orląt strzelił Szymon Bielski. W drugiej połowie nasz zespół w przeciągu kilku minut strzelił trzy bramki, na dziesięć minut przed końcem spotkania przegrywaliśmy już tylko 4-5. Ostatnie słowo należało jednak do gospodarzy którzy zdobyli trzy bramki, ustalając wynik na 8-4.
W najbliższy piątek orliki o godzinie 17.00 podejmować będą u siebie Śnieżnik Domaszków.

Kryształ Stronie Śl. - GLKS Orlęta Krosnowice   8-4 (4-1)

Bramki dla Orląt:

Szymon Bielski x2
  Oliwier Woźny
  Błażej Kęskiewicz

Szypielski - Kurzela, Kisły, Michorczyk, Woźny, Bielski, Zwardoń, Ciszewski, Ćwichuła, Kęskiewicz.

10. Igliczna Wilkanów 6 0 15-96

__________________________________________________________________________________________

MŁODZIK

Kolejny bardzo ciekawy mecz rozegrali nasi młodzicy. Zespół Rafała Jóźwiaka po raz kolejny w tej rundzie zremisował z Śnieżnikiem Domaszków. W pierwszym pojedynku w Krosnowicach mieliśmy 2-2, a tym razem w Domaszkowie 1-1. Obie drużyny rozegrały bardzo ciekawe widowisko. W 16 minucie bramkę dla gospodarzy strzeliła Nadia Mikołajczyk, a jeszcze w pierwszej połowie bo w 27 minucie do remisu doprowadził Michał Kurzela. Nasz zespół w tym meczu zmarnował wiele dogodnych sytuacji, a w trzech przypadkach bramkarza gospodarzy uratował słupek. Po drugiej stronie boiska od utarty bramki Szymona Muchę uratowała poprzeczka. W 49 minucie bramkę strzeliła Julia Góral, ale arbiter główny nie zauważył że, futbolówka całym obwodem przekroczyła linię bramkową.
W kolejnym meczu do Krosnowicprzyjedzie Sparta Stary.Waliszów. Przypomnę że, w pierwszym spotkaniu, mecz zakończył sięzwycięstwem Orlą, 3-0. Początek o godzinie 10.00 na obiekcie Orląt w Krosnowicach.

Śnieżnik Domaszków - GLKS Orlęta Krosnowice   1-1 (1-1)

Bramka dla Orląt:

1-1 Michał Kurzela

Mucha - Kozak P., Malecki, Radzewicz, Góral, Kurzela M., Kurzela N., Bielski, Senderowski, Kozak N., Frąckowiak.

JUNIOR MŁODSZY

Pewne kolejne trzy punkty dopisali sobie juniorzy młodsi, którzy tym razem rozgromili w Bardzie miejscową Unię aż, 11-0. Cztery bramki w tym spotkaniu strzelił Gracjan Rogalski, a trzy Gabriel Krawczyk. Po dwie bramki dorzucili jeszcze Piotr Kozdroń i Jakub Gil.
W najbliższą sobotę o godzinie 11.30 podopieczni Michała Muchy podejmować będą u siebie Kryształ Stronie Śląskie.

Unia Bardo - GLKS Orlęta Krosnowice    0-11 (0-4)