rzuty rożne 1 4
spalone 7 1
kartki czerwona kartka 0     żółta kartka 2 czerwona kartka 0     żółta kartka 3

ZDJĘCIA Z MECZU (29) foto Robert Jóźwiak

Festiwal strzelecki mogli oglądnąć kibice w ostatnią niedzielę, którzy wybrali się na mecz pomiędzy GLKS Orlęta Krosnowice a Interem Ożary. Podopieczni Wojtka Galińskiego bowiem rozgromili u siebie gości aż, 8-0.
Już w 6 minucie meczu dokładne podanie od Mateusza Szeroszewskiego wykorzystał Przemysław Toczek, który przy pomocy bramkarza gości zdobył dla miejscowych pierwszą bramkę. Dwie minuty później było już 2-0, a ładnym strzałem w sytuacji sam na sam z golkiperem Interu, popisał się Marcin Urban, który technicznym strzałem pokonał Rybickiego. W tej części meczu miejscowi zdobyli jeszcze jedną bramkę, a po raz drugi na listę strzelców wpisał się Przemysław Toczek, który najpierw trafił w słupek, a po dobitce zdołał strzelić trzecią bramkę dla gospodarzy. W pierwszej połowie hattricka mógł ustrzelić Łukasz Gargała, który w przeciągu kilku minut zmarnował trzy tak zwane setki. W 25 oraz w 26 minucie pomocnik Orląt trafiał w oba słupki, a w 37 minucie w sytuacji sam na sam nie trafił w bramkę. Goście w pierwszej połowie także mogli, a raczej powinni strzelić bramkę. W 15 minucie bramkarza Orląt minął Damian Bieńko, a z linii bramkowej futbolówkę wybił grający trener Orląt, Wojciech Galiński. W 44 minucie świetnie interweniował Artur Dżendżera, gdy z okolicy szesnastego metra na naszą bramkę uderzył Adrian Włodarczyk.
Po zmianie stron, pierwsze dwadzieścia minut gry były dość wyrównane, a pierwszą groźną okazję wypracowali sobie zawodnicy Interu Ożary. W 52 minucie po strzale Przemysława Gajka, naszego bramkarza przed utartą bramki uratowała poprzeczka. W końcu nadeszła 69 minuta gry. Podopieczni Wojtka Galińskiego w przeciągu zaledwie sześciu minut zdobyli aż cztery bramki, i na kwadrans przed końcem spotkania prowadziliśmy już 7-0. W 69 minucie po dośrodkowaniu Maćka Kaletki, bramkę po uderzeniu z głowy zdobył Łukasz Gragała. W 73 i w 74 minucie dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Łukasz Tracz, który po podaniach od Filipa Tomery i Łukasza Gargały, bez problemów zdobył dla gospodarzy bramki numer sześć i siedem. Festiwal strzelecki na cztery minuty przed końcem spotkania zakończył Maciek Kaletka, który w sytuacji sam na sam z bramkarzem zdobył swoją dziewiątą bramkę w sezonie. Wcześniej bo w 75 minucie swoją debiutancką bramkę w barwach Orląt strzelił Mateusz Hajłasz, który po minięciu kilku zawodników  w sytuacji sam na sam z bramkarzem okazał się lepszy.
W najbliższą niedzielę zagramy w Dusznikach z miejscową Pogonią, która w obecnym sezonie jest spadkowiczem z ligi okręgowej. Początek spotkania już od godziny 16.00.

POZOSTAŁE WYNIKI 9 KOLEJKI:

Słowianin Wolibórz żółta kartka żółta kartka żółta kartka - Śnieżnik Domaszków (czerwona kartka po żółta kartka żółta kartka)    4-1
bramki: Przemysław Dobosz (16', 62'), Łukasz Marusiak (24'), Borys Macioszek (78') (Słowianin) - Wojciech Brogowski (69') (Śnieżnik)

Polonia Bystrzyca Kł. żółta kartka - Trojan Lądek Zdr. żółta kartka żółta kartka    2-3
bramki: Radosław Macura (14'), Przemysław Poparda (86') (Polonia) - Marcin Poświstajło (65', 67'), Paweł Skowron (58') (Trojan)

KS Polanica Zdr. żółta kartka żółta kartka żółta kartka - Zamek Gorzanów żółta kartka żółta kartka żółta kartka    3-2
bramki: Piotr Tortyna (45', 75'), Przemysław Banaś (80') (KS) - Filip Kozłowski (87'), Marcin Paluch (90+2') (Zamek)

Zjednoczeni Ścinawka Śrd. żółta kartka żółta kartka - Pogoń Duszniki Zdr. żółta kartka żółta kartka żółta kartka      0-2
bramki: Paweł Matecki (82', 90+4') (Pogoń) żółta kartka

Sudety Międzylesie - ATS Wojbórz     6-1
bramki: Filip Kurasz (6', 13', 48'), Jarosław Macura (58', 61'), Patryk Korotusz (40') (Sudety) - Krzysztof Hnatów (85') (ATS)

Łomniczaka Stara Łomnica żółta kartka - LKS Bierkowice żółta kartka żółta kartka żółta kartka    2-2
bramki: Mateusz Palka (30'), Mariusz Bielski (70') (Łomniczanka) - samobójcza (40'), Paweł Milewski (90+3') (LKS)

Odordzenie Szalejów Dln. żółta kartka żółta kartka żółta kartka żółta kartka - Iskra Jaszkowa Dln.  żółta kartka żółta kartka żółta kartka    3-1
bramki: Krzysztof Kozłowski (53', 70'), Jacek Maruszak (17') (Odrodzenie) - Wojciech Kęskiewicz (83') (Iskra)