Wygrana orlików, młodzików i juniorów !!!

• autor: ralal777, 2018-10-20 20:27

Opisy, zdjęcia, aktualne wyniki i tabele

ORLIK

W piątek podopieczni Rafała Jóźwiaka wygrali w Starym Waliszowie z miejscową Spartą, 7-0 prowadząc do przerwy 3-0. Wynik spotkania otworzył Szymon Bielski, a kilka minut później na 2-0 podwyższył Patryk Zwardoń. Jeszcze przed przerwą trzecią bramkę dla naszej drużyny strzelił ponownie Szymon Bielski. W drugiej połowie na 4-0 podwyższył Dominik Ciszewski, zaś na 5-0 Piotr Ćwichuła. Ostatnie dwie bramki padły łupem Oliwii Michorczyk, która w tym sezonie zdobyła już sześć bramek.
W ostatniej kolejce nasz zespół zmierzy się u siebie z Hutnikiem Szczytna. Nasza drużyna w przypadku zwycięstwa zajmie w lidze trzecie miejsce.

Sparta Stary Waliszów - GLKS Orlęta Krosnowice   0-7 (0-3)

Bramki dla Orląt:
  Oliwia Michorczyk x2
  Szymon Bielski x2
  Patryk Zwardoń
  Piotr Ćwichuła
  Dominik Ciszewski

Kurzela - Szypielski, Kisły, Michorczyk, Woźny, Bielski, Zwardoń, Ciszewski, Ćwichuła, Solarz.

10. Igliczna Wilkanów 8 0 17-119

__________________________________________________________________________________________

MŁODZIK

Kolejne bardzo ważne zwycięstwo odnieśli młodziki Orląt Krosnowice. Po emocjonującym meczu pokonaliśmy u siebie Odrodzenie Szalejów Dolny 1-0, a jedyną bramkę w tym spotkaniu zdobył uderzeniem z rzutu wolnego, Michał Kurzela. Po tej wygranej nasza drużyna zachowała pierwsze miejsce w lidze, wyprzedzając tylko lepszym bezpośrednim bilansem spotkań z Kryształem Stronie Śl. (przegrana w Stroniu 2-5, wygrana w Krosnowicach 4-0).
Wracając jeszcze do meczu, warte odnotowanie jest to że, goście z Szalejowa Dolnego mogli strzelić bramkę. Raz od utraty gola uratował nas słupek, a raz poprzeczka.
W ostatniej kolejce zgramy w Gorzanowie z miejscowym Zamkiem. W przypadku zwycięstwa zostaniemy mistrzami grupy III, w przypadku porażki ligę możemy zakończyć na miejscu trzecim.

GLKS Orlęta Krosnowice - Odrodzenie Szalejów Dln.   1-0 (1-0)

1-0 Michał Kurzela

Kozak P. - Frąckowiak, Mucha, Malecki, Radzewicz, Góral, Kurzela M., Kurzela N., Bielski, Senderowski, Kozak N..

JUNIOR MŁODSZY

Piąte zwycięstwo w sezonie odnieśli juniorzy młodsi. Tym razem podopieczni Michała Muchy pokonali w Bierkowicach miejscowy LKS, 3-0, prowadząc do przerwy 2-0. W pierwszej połowie na listę strzelców wpisał się Jakub Gil i Gabriel Krawczyk. Po zmianie stron wynik ustalił Mikołaj Jurak, strzelając dla naszej drużyny trzecią bramkę.
W ostatniej klejce nasz zespół zagra u siebie z liderem rozgrywek. W najbliższą sobotę do Krosnowic przyjadą Zieloni Łagiewniki. Początek meczu już od godziny 15.00.

LKS Bierkowice - GLKS Orlęta Krosnowice    0-3 (0-2)