1-1 Łukasz Tracz (asysta Filip Tomera) 24 min.
  2-1 Hubert Śliwiński (rzut karny - asysta Łukasz Tracz) 35 min.
  3-1 Łukasz Tracz (asysta Paweł Podobiński) 57 min.
  4-1 Macek Kaletka (asysta Łukasz Gargała) 81 min.
  5-2 Maciek Kaletka (asysta Łukasz Tracz) 87 min.
  6-2 Maciek Kaletka (asysta Łukasz Tracz) 89 min.

Dżendżera, Szeroszewski (75 min. Tomera K.), Tracz, Toczek, Trześniowski K., Hajłasz (15 min. Podobiński żółta kartka), Urban, Śliwiński (45 min. Kaletka), Gadziński (30 min. Gargała żółta kartka),
Tomera F. (
czerwona kartka po żółta kartka żółta kartka), Galiński.

Skład Zamku:
Grebski, Lemański żółta kartka (75 min. Paluch), Wojtła, Barycz (70 min. Polak B.), Dymek, Gwizdak (60 min. Polak Sz.), Jaworski (55 min. Szajter), Kuczek, Matusik D., Rosenau, Szymański (85 min. Pachołek).

spalone 2 5
kartki czerwona kartka 1     żółta kartka 3 czerwona kartka 0     żółta kartka 1

Po ostatnim remisie w Dusznikach z Pogonią 2-2, pełen obaw ale pełni optymizmu podchodziliśmy do kolejnego rywala. Zamek Gorzanów bo o nim mowa to zespół który, przed tą kolejką potrafił wygrać min. w Dusznikach tamtejszą Pogoń 2-1, czy pokonać przed własną publicznością Trojan Lądek Zdr. (3-1). Jednak w ostatnich kolejkach podopieczni Andrzeja Matusika złapali małą zadyszkę, o czym świadczyć miały chociażby wyniki (2-2 z Polonią Bystrzyca, 2-3 KS Polanica, 2-4 Zjednoczeni Ścinawka), w którym zespół ten zdobył zaledwie jeden punkt.
Na przed meczowej zbiórce w kadrze Orląt pojawiło się szesnastu zawodników, a po kilku miesiącach do zespołu powrócił doświadczony Paweł Podobiński.
Niestety już w pierwszej połowie z powodu większych i mniejszych urazów boisko musieli opuścić Mateusz Hajłasz, Mateusz Gadziński i Hubert Śliwiński. Tego ostatniego zawodnika w tej rundzie już raczej na boisku nie zobaczymy, z powodu skręcenia stawu skokowego.
Od początku meczu nasz zespół próbował przejąć inicjatywę na boisku, grając wysokim pressingiem. W 23 minucie fundujemy przyjezdnym prezent, i po nie najlepszym wybiciu Artura Dżendżery, piłkę w środkowej części boiska przejął Dominik Matusik. Zawodnik Zamku podciągnął z piłką kilka metrów i odegrał na prawą stronę do wychodzącego na czystą pozycję Pawła Barycza. Napastnik gości po przyjęciu futbolówki na tyle precyzyjnie uderzył że, nasz bramkarz po raz pierwszy w tym meczu musiał wyciągać piłkę z siatki. Na szczęście radość przyjezdnych z jednobramkowego prowadzenia nie trwała zbyt długo, bo zaledwie sześćdziesiąt sekund później do remisu doprowadził Łukasz Tracz, który skutecznie dobił uderzenie Filipa Tomery. W 35 minucie aktywny tego dnia Tracz, wpadł w pole karne a w nieprzepisowy sposób zatrzymał go Kazimierz Gwizdak. Arbiter główny bez wahania wskazał na jedenasty metr, a rzut karny pewnie wykorzystał Hubert Śliwiński. Do przerwy prowadzimy 2-1.
Po zmianie stron więcej działo się pod bramką gości. W 55 minucie wyśmienitą okazję zmarnował Przemysław Toczek. Najpierw na bramkę gości uderzył Łukasz Gargała, a piłkę z rąk wypuścił bramkarz Zamku, Sławomir Grebski. Najszybciej do bez pańskiej piłki dobiegł właśnie wspomniany wcześniej Toczek, i niemal do pustej bramki fatalnie przestrzelił z kilku metrów. W 57 minucie mieliśmy już jednak 3-1. Z rzutu wolnego wprost na głowę Łukasza Tracza dograł Paweł Podobiński, i po ładnym strzale z główki mogliśmy ponownie cieszyć się z zdobytej bramki. W 75 minucie drugą żółtą kartkę zobaczył Filip Tomera, i w konsekwencji ostatni kwadrans musieliśmy grać w osłabieniu. Mimo gry w dziesiątkę w 81 minucie bramkę w sytuacji sam na sam z bramkarzem gości strzelił Maciek Kaletka, a asystę zanotował Łukasz Gargała. Sześćdziesiąt sekund później z kilku metrów drugą bramkę dla gości strzelił tym razem Bartosz Wojtyła. Nie bez winy po raz kolejny przy straconej bramce zawiniła nasza obrona. Kibiców gości w 87 minucie uciszył za to Maciek Kaletka, który kapitalnym uderzeniem z okolicy 25 metra podwyższy na 5-2. Piłka za nim wpadła do bramki odbiła się jeszcze po drodze od poprzeczki i wpadła obok zdezorientowanego bramkarza Zamku. Sto dwadzieścia sekund później Kaletka strzela swoją trzecią a szóstą bramkę dla Orląt. Napastnik Orląt wykorzystał idealne podanie od Łukasza Tracza, który po ładnej indywidualnej akcji zaliczył swoją trzecią asystę w tym spotkaniu.
Cieszy zwycięstwo, cieszy gra i pełen optymizmu wybieramy się na kolejny ligowy mecz. Już w najbliższą niedzielę o godzinie 14.30 zagramy w Lądku z Miejscowym Trojanem, który po jedenastu kolejkach jest w tabeli na miejscu drugim. Bez wątpienia jest to mecz rundy jesiennej sezonu 2018/2019. Wszystkich kibiców już dziś zapraszam na lądecki stadion.

POZOSTAŁE WYNIKI 11 KOLEJKI:

Polonia Bystrzyca Kł. żółta kartka żółta kartka żółta kartka - Sudety Międzylesie żółta kartka żółta kartka     0-2
bramki: Patryk Korotusz (29'), Jarosław Macura (69') (Sudety)

KS Polanica Zdr. żółta kartka żółta kartka - Śnieżnik Domaszków żółta kartka    2-3
bramki: Przemysław Banaś (50', 68') (KS) - Wojciech Brogowski (6', 20'), Tomasz Dzięcioł (43') (Śnieżnik)

Zjednoczeni Ścinawka Śrd. - Trojan Lądek Zdr. żółta kartka żółta kartka    1-3
bramki: Łukasz Kurasz (61') (Zjednoczeni) - Jacek Stępień (48', 51', 78') (Trojan)

Odrodzenie Szalejów Dln. żółta kartka - Pogoń Duszniki Zdr.(czerwona kartka po żółta kartka żółta kartka) żółta kartka żółta kartka żółta kartka      2-3
bramki: Dominik Maciołek (20'), Łukasz Bełus (69') (Odrodzenie) - Piotr Lewandowski (41', 60'), Mateusz Adamczyk (78') (Pogoń)

Słowianin Wolibórz - ATS Wojbórz     2-1
bramki: Borys Macioszek (39'), Łukasz Poproch (60') (Słowianin) - Jakub Nowak (41') (ATS)

LKS Bierkowice żółta kartka żółta kartka - Iskra Jaszkowa Dln. żółta kartka żółta kartka żółta kartka    5-1
bramki: Paweł Milewski (52', 55', 63'), Damian Jach (32'), Mateusz Juszczyk (59') (LKS) - Wojciech Kęskiewicz (9') (Iskra)

Łomniczanka Stara Łomnica żółta kartka żółta kartka - Inter Ożary żółta kartka     0-1
bramka: Wojciech Gembara (85') (Inter)