nowe nazwiska w drużynie

• autor: ralal777, 2010-08-03 17:22

Mateusz Kot i Krystian Radziszewski zawodnikami Orląt...............

To już pewne. Mateusz Kot mający za sobą występy w Zjednoczeni Ścinawka Średnia w tym sezonie będzie bronił barwy Orląt Krosnowice. Jest to zawodnik potrafiący wiele (strzał, technika) ale w sparingach ciągle mu brakowało pewności w podjęciu decyzji. Na pewno z tygodnia na tydzień z meczu na mecz będzie czół się co raz pewniej w zespole i godnie zastąpi Mariusza sadowskiego w linii ataku.

Kolejnym pewnym zawodnikiem który zasilił naszą drużynę w tej przerwie letniej, jest dobrze znany wychowanek naszego klubu, który w ostatnich sezonach przebywał i grał w Strzelinie w tamtejszej Strzeliniance (wrocławska liga okręgowa juniorów). Zawodnik ten również powinien wzmocnić nasz zespół gdyż mimo młodego wieku już wiele potrafi. Ulubiona pozycją tego zawodnika jest pomoc i raczej w tej linii formacji będziemy mogli go zobaczyć w tym sezonie.

99%. Tyle dajemy szansy na przejście kolejnego zawodnika który jest już jedną nogą w naszym klubie. Mowa o Pawle Podobińskim, zawodnik grający w ataku ma za sobą występy w Nysie Kłodzko, Iskrze Jaszkowej Dln., czy IV ligowym Orle Ząbkowice. W ostatnim meczu kontrolnym zagrał 60 minut i strzelił dwie bramki.

Ciągle trwają rozmowy z innymi zawodnikami a dokładniej z przedstawicielami konkretnych klubów. Najmniej problemów powinno być z Tomaszem Temich (pomocnik) ponieważ w ostatnim sezonie bronił barw Kłosa Laski (B klasa), a jak dobrze wiemy klub ten w rundzie wiosennej tego roku wycofał się z rozgrywek, i nie zgłosił chęć gry w najbliższym sezonie.

Inaczej wygląda sytuacja z dwoma zawodnikami z Szalejewa (Strykowski Wojciech i Rybarczyk Jacek - oboje to zawodnicy z formacji pomocnik). Ciągle trwają rozmowy z klubem Odrodzeni i miejmy nadzieje ze wszystko ułoży się po naszej myśli.

Do drużyny doszli także zawodnicy którzy już w przeszłości bronili barw Orląt Krosnowic a z różnych przyczyn nie grali ostatnio w klubie (Kurzela Piotr, Gadowski Radosław, Kipiel Krzysztof i Radziszewski Sebastian).