kolejny lider pokonany........

GLKS Orlęta Krosnowice - Włókniarz Kudowa Zdr. 2-0 (1-0)
bramki: 1-0 Tracz 33 min., 2-0 Barylski 78 min.
skład Orlęty: Krawczyk, Brzozowski, Gołębiowski, Zabłocki D., Bujak M., Barylski, Sarkowicz, Mazurek D. (85 min. Wiącek), Lachowicz, Trześniowski, Tracz.

Miłą niespodziankę sprawili młodzi piłkarze Orląt Krosnowice swoim kibicom, pokonując dziś po bardzo dobrym meczu dotychczasowego lidera rozgrywek, Włókniarza Kudowę Zdr.
W pierwszej połowie nasza drużyna zaprezentowała się o klasę lepiej od swoich dzisiejszych przeciwników, grając z polotem i rozmachem z pierwszej piłki, stwarzali sobie wiele dogodnych sytuacji do strzelenia bramki.Goście którzy byli chyba w dzisiejszym meczu pewni zdobycia łatwych trzech punktów, zostali mocno zaskoczeni grą jaką od początku meczu zastosowali gospodarze.W 33 min. po błędzie bramkarza z Kudowy (złe wybicie piłki),futbolówkę przejął Trześniowski, który znakomicie odegrał do nie zawodnego Tracza, a ten płaskim strzałem z 11 metrów w lewy róg bramki pokonał bramkarza przyjezdnych, strzelając już 9 bramkę w tym sezonie.Do przerwy do szatni z prowadzeniem 1-0 schodzili zawodnicy miejscowej drużyny.
Po zmianie stron goście nie mając nic do stracenia ruszyli do odrobienia jedno bramkowej straty, i z minuty na minutę co raz groźniej atakowali na bramkę Krawczyka.Jednak w wielu przypadkach zwycięsko z opresji wychodził bramkarz gospodarzy pewnie interweniując i przerywając akcje gości.W między czasie znakomitą okazję marnuje Lachowicz, który mając tylko bramkarza przed sobą z 8 metrów nie trafił czysto w piłkę która ostatecznie wylądowała w rękach bramkarza z Kudowy.W 78 min. w podobnej sytuacji znalazł się Patryk Lachowicz ale tym razem widząc lepiej stojącego Barylskiego odegrał mu piłkę a ten z 3 metrów podwyższył na 2-0.
 Końcowy gwizdek i wielka radość piłkarzy z Krosnowic po ostatecznym zasłużonym zwycięstwie 2-0 nad Włókniarzem Kudowa Zdr.W dzisiejszym meczu nie brakowało ambicji,walki i dokładnych zagrań co po 90 minutach gry przyniosło 100% satysfakcję kibicom,działaczom i samym zawodnikom. Oby jutro zawodnicy seniorów w Starej Łomnicy powtórzyli dzisiejszą ładną dla oka grę swoich młodszych kolegów.

INNE WYNIKI:  Śnieżnik Domaszków-Sudety Międzylesie 3-0;  Kryształ Stronie Śl.-TKS Hutnik Szczytna Śl. 3-1;  MLKS Radków-KS Polanica Zdr. 15-0;  Zamek Gorzanów-Pogoń Duszniki Zdr. 0-3;  Igliczna Wilkanów-Łomniczanka Stara Łomnica 1-1;  Zamek Trzebieszowice-Trojan Lądek Zdr. mecz zostanie rozegrany jutro.