juniorzy-wygrana w Dusznikach z Pogonią...

• autor: ralal777, 2010-09-25 20:24

2 bramki 11-letniego Patryka Wiącka!

MKS Pogoń Duszniki Zdr.-GLKS Orlęta Krosnowice 0-3 (0-2)
bramki; 0-1 Tracz 32 min.(karny), 0-2 Wiącek 37 min.(asysta Tracz), 0-3 Wiącek 83 min.(asysta Trześniowski).

skład Orląt; Krawczyk,Brzozowski, Gołębiowski, Mazurek D. (70 min. Zabłocki D.),Bujak M., Barylski, Wiącek, Sarkowicz, Lachowicz, Trześniowski, Tracz.

Kolejne 3 punkty zainkasowali nasi juniorzy, pokonując dzisiaj dość łatwo w Dusznikach,tamtejszą Pogoń 3-0.
Początek meczu,tak jak i pierwsza połowa należała wyraźnie do naszego zespołu.Już 3 minucie meczu znakomitą okazję zmarnował nasz najlepszy strzelec w drużynie jak i w całej lidze,Łukasz Tracz.Napastnik gości ładnie zastawił się w polu karnym rywala,i mając 10 metrów do bramki nie trafił czysto w piłkę,która ostatecznie wylądowała w rękach bramkarza.W 30 minucie na środku boiska piłkę przejmuje stoper naszej drużyny,Gołębiowski Krzysztof.Obrońca bez żadnych problemów minął 4 zawodników gospodarzy i mając 25 metrów do bramki,zdecydował się na strzał,który minimalnie został chybiony.W 32 minucie po indywidualnej akcji,w polu karnym sfaulowany został Tracz,a sędzia po konsultacji z bocznym,wskazał na wapno.Pewnym egzekutorem był sam poszkodowany,który wyprowadził nasz zespół na prowadzenie 1-0.W 37 minucie było już 2-0.Po lewej stronie boiska,znakomicie z pierwszej piłki zagrali między sobą Lachowicz z Traczem.Po rozbiciu obrony z Dusznik,w znakomitej sytuacji sam na sam z bramkarzem znalazł się w końcu Tracz,który zagrywa do 11-letniego Wiącka Patryka a ten z 8 metrów uderzając z pierwszej piłki nie daje żadnych szans golkiperowi,umieszczając futbolówkę w prawym okienku bramki.Gospodarze w pierwszych 45 minutach praktycznie ani razu nie zagrozili poważnie bramki strzeżonej przez Krawczyka.
Po zmianie stron,ostro do odrabiania strat ruszyła Pogoń,która ze pchała nasz zespół na swoją połówkę i przez 5 minut z niej nie schodziła.Dopiero po 20 minutach gry,mecz się nie co wyrównał.W 83 minucie po lewej stronie placu gry,na indywidualny rajd zdecydował się Trześniowski.Podobnie jak i przy drugiej bramce(gra zespołowa),napastnik widząc lepiej ustawionego Wiącka,zagrywa piłkę wzdłuż 6 metra.Patryk takich sytuacji dziś nie marnował i pewnym strzałem między nogami,pokonuje ponownie bramkarza gospodarzy,ustalając wynik na 3-0.

W galerii dostępne są zdjęcia z tego meczu.