statystyki szczegółowe

Aktualności

ZAMEK KAMIENIEC ZĄBK.-GLKS ORLĘTA 3-1 (0-0)

• autor: ralal777, 2010-10-24 18:59

11 minut - 3 stracone bramki i czerwona kartka Podobińskiego

ZAMEK KAMIENIEC ZĄBK.-GLKS ORLĘTA KROSNOWICE 3-1 (0-0)
bramki: 1-0 Pasternak 48 min., 2-0 Pasternak 57 min., 3-0 Satanowski 59 min., 3-1 Bujak K. 90+1 min.
czerwona kartka: Podobiński 53 min.
skład Orląt: Jóźwiak, Olejarski (65 min. Strykowski), Świtalski, Kaleta, Bełus, Kot, Podobiński, Wiśniewski, Radziszewski K. (69 min. Bujak K.), Wrona (78 min. Gadowski), Derdziński.

Nie tak to miało wyglądać.To już 6 z rzędu porażka w Kamieńcu, przy 4 strzelonych i aż 25 bramkach straconych ! Trwa nie moc naszego zespołu na obiekcie Zamka przy ul.Złotostockiej !
Pierwsza połowa w wykonaniu naszego zespołu była bardzo słaba.Graliśmy zbyt indywidualnie, popełniając wiele strat, w każdej formacji. Gospodarze zagrali wysokim pressingiem i dzięki temu łatwo odzyskiwali piłkę. Tylko brak skuteczności w kilku dogodnych okazjach jakie sobie gospodarze stworzyli, do przerwy wynik brzmiał 0-0. Z naszej strony można tylko napisać o celnym i jedynym w całej pierwszej połowie strzale Mateusza Kota, który bez problemu wyłapał golkiper Zamku, Margasiński.
 Początek drugiej połowy (15 minut) przesądził o wyniku i pewnym zdobyciu 3 punktów przez miejscową drużynę. W 48 min. na strzał z 20 metrów zdecydował się Pasternak, który dzięki pomocy przez naszego zawodnika (kto to był?), zdobył pierwszą bramkę.W 50 min. powinno być 1-1. Z prawej strony piłkę w pole karne zagrywa Kot, zaś po złej interwencji bramkarza gospodarzy, prezent otrzymał Radziszewski, który z 2 metrów nie trafił do pustej bramki. Od 53 min. gramy w dziesiątkę, za niesportowe zachowanie z boiska wyleciał Podobiński. 4 minuty później jest już 2-0 dla Zamka, a strzelcem bramki ponownie został Pasternak. Po kolejnych dwóch minutach przegrywamy już 0-3, gdy to na raty Jóźwiaka pokonał Satanowski (moim zdaniem najlepszy zawodnik meczu). Honorową bramkę (na pocieszenie najładniejszą w tym pojedynku),zdobywa Bujak w 91 minucie. Z prawej strony silną piłkę w pole karne zagrywa Strykowski, a przepięknym wolejem całą tą akcje wykańcza nasz napastnik ustalając wynik na 1-3.
W następnej kolejce czas się podnieść,i po 3 rozegranych ciężkich meczach, zdobyć w końcu kolejne 3 punkty gdy to rywalem naszego zespołu będzie ATS Wojbórz.

INNE WYNIKI:

TROJAN-ZRZESZENI 3-1 do 88 minuty meczu wynik brzmiał 1-1 !!!

ZAMEK G.-POLONIA 0-1 jedyna bramka dla Poloni wpadła w 55 minucie z rzutu karnego

HUTNIK-POGOŃ 1-0

ODRODZENIE-SUDETY 4-1

UNIA-ZAMEK T. 2-1

BURZA-ŁOMNICZANKA 2-1