Towarzysko w Trzebieszowicach i w Domaszkowie.....

• autor: ralal777, 2011-02-07 12:36

co słychać u rywali - wyniki

Znamy już dwa zespoły z którymi nasz zespół rozegra w najbliższym czasie mecze kontrolne. Najbliższy już w niedzielę, tj. 13 lutego o godz 15.00 GLKS Orlęta rozpocznie grę w Trzebieszowicach z miejscowym Zamkiem. Wszystko wskazuje że kolejnym rywalem będzie Śnieżnik Domaszków a mecz towarzyski rozegrany zostanie w sobotę 19 lutego w Domaszkowie. Obecnie prowadzone są rozmowy z przedstawicielami innych klubów w sprawie rozegrania z nimi meczów kontrolnych.

OTO RAPORT KLUBÓW  "A"  KLASY

POLONIA BYSTRZYCA  W tym zespole doszło do największych zmian kadrowych. Z drużyną pożegnali się już Andrzej Marks (obecnie trenuje w Nysie Kłodzko), Robert Węgrzyn, Kamil Matusik , Tomasz Bąk i Maciej Gąsienica ( cała czwórka prawdopodobnie przejdzie do Iskry Bagietka Jaszkowa Dln.). Nie wykluczone że to jeszcze nie wszyscy zawodnicy Którzy mogą z Bystrzycy odejść. Mateusz Paprocki i Artur Pawlik nadal nie zgłosili chęć gry w Polonii co nie wykluczone że tego w najbliższym czasie nie zrobią. Wiemy kto odszedł, ale nie wiemy kto przyjdzie. Prawdopodobnie III drużynę obecnego sezonu od rundy wiosennej wzmocnią czterech nowych zawodników. Radosław Macura (Sudety Międzylesie), Przemysław Grzyb (wznowił treningi po kontuzji), Tomasz Gołojuch i Marcin Czarnecki.

ZRZESZENI NIWA  Ciężkie zadanie czeka beniaminka z Niwy przed nadchodzącą rundą rewanżową. Zrzeszeni obecnie zajmują ostatnie miejsce w lidze z dorobkiem 3 pkt., i walkę o utrzymanie w lidze będą musieli rozgrywać w każdej wiosennej kolejce. Na dzień dzisiejszy nie mam wiadomości o jakichkolwiek zmianach kadrowych. W klubie natomiast doszło do zmian zarządu. Roman Sobczyk - prezes; Sylwester Cybulski v-prezes; Damian Kopacz - skarbnik; Paweł Chrystowski - sekretarz; Wojciech Kozik - członek zarządu; Nowemu zarządowi życzmy udanego prowadzenia drużyny w lidze, i utrzymania zespołu w A klasie.

ZAMEK TRZEBIESZOWICE  Łukasz Janica po wielu sezonach spędzonych z Zamkiem Trzebieszowice w przerwie zimowej zrezygnował z prowadzenia miejscowej drużyny. Nowym selekcjonerem zespołu został dobrze nam znany Czesław Kuchta który obecnie ciągle jest podstawowym zawodnikiem drużyny z gminy Lądek Zdrój. Zamek do rundy wiosennej przygotowuje się bardzo "ostro", a swoje treningi przeprowadza na halach w Ołdrzychowicach i w Trzebieszowicach oraz na swoim obiekcie sportowym.

UNIA BARDO ŚL.  Unia wznowiła treningi już 25 stycznia, a na pierwszych zajęciach trener Zieliński mial do dyspozycji 13 zawodników w tym czterech nowych (nie znamy dokładnych danych tych zawodników). Obecnie zespół z Barda trenuje 3 razy w tygodniu, z czego dwa razy na sali i raz w terenie. Do rozpoczęcia rozgrywek Unia rozegra aż 6 sparingów a rywalami tego zespołu będą min. Kryształ Stronie Śl. i Skałki Stolec

POGOŃ DUSZNIK ZDR.  Kolejnym nowym trenerem w A klasie gr.III został Bartłomiej Drozdowski. Znany wszystkim były zawodnik miejscowej drużyny będzie miał ciężkie zadanie wyprowadzając drużynę seniorów jak i juniorów z małego dołka. Pogoń na jesień nie zachwycała i po 15 kolejkach z dorobkiem 16 pkt. zajmuje dopiero 12 miejsce w lidze. Ten zespół przyzwyczaił nas do wysokich lokat w każdym sezonie i nie wykluczone że po rundzie wiosennej Pogoń znowu zakończy sezon w pierwszej piątce. Jeżeli chodzi o młodych zawodnikach z tego klubu, to również i oni rundę jesienną nie zaliczą do udanych. 7 pkt.,w 13kolejkach i odległa 12 lokata na pewno nikogo w Dusznikach nie zadowoliła. Tak więc przed nowym trenerem dużo podwójnej pracy.

WYNIKI SPOTKAŃ TOWARZYSKICH Z DRUŻYN Z NASZEGO REGIONU

Zjednoczeni Ścinawka Śrd. (L.O) - Polonia Bystrzyca Kł. (A kl.)  2-1 (1-0) mecz rozegrany w Kłodzku

Zamek Trzebieszowice (A kl.) - Śnieżnik Domaszków (B kl.)  2-3 (1-2)

Tarnovia Tarnów k/Kłodzka (B kl.) - Unia Bardo Śl. (A kl.) 1-2 (0-1)

Zamek Kamieniec Ząbk. (A kl.) - Polonia Jaszowice (L.O. Wrocław)  0-3 (0-1) mecz rozegrany w Bielawie

Piasek Potworów (A kl.) - Inter Ożary (B kl.)  4-2 (3-2)

LZS Kastor Jasienica Grn. (L.O. Opole) - Unia Złoty Stok (L.O)  4-0 (2-0)

Trojan Lądek Zdr. (A kl.) - Juventur Podzamcze Wałbrzych (L.O.)  15-2 !!!!!!

Bielawianka Bielawa (IV liga) - Victoria Świebodzice (L.O.)  7-0

Sparta Ziębice (L.O.) - Zamek Kamieniec Ząbk. (A kl.)  3-4 (1-1)

Nysa Zetkama Kłodzko (L.O. juniorzy) - Zjednoczeni Ścinawka Śrd. (L.O. juniorzy)  6-0 (4-0)

autor: ~JkkDUqkmko 2011-04-15 16:04:36

avatar I'm impressed! You've managed the amlsot impossible.