zdjęcia z meczu......

• autor: ralal777, 2011-03-13 19:54

PIASEK POTWORÓW - GLKS ORLĘTA 3-1 (1-1)

PIASEK POTWORÓW  - GLKS ORLĘTA KROSNOWICE 3-1 (1-1)

bramki: 1-0 Rola 33 min., 1-1 Wiśniewski (rzut karny) 45 min. 2-1 Bartman 48 min., 3-1 Pabich 58 min.

skład Piaska: M Zając, Rutkowski, Gryckiewicz, Tomaszewski, Gaszewski - Pawlak, Bartman, Pawłowski, Zieliński - Pabich , Rola.

na zmianę wchodzili: Cz. Kulaczenko, A. Kulaczenko, G. Kudryński, Brzozowski, Borowik

skład Orląt: Jóźwiak, Rudnicki, Olejarski, Mazurek Dar., Bełus, Oziembłowski, Kucab, Wiśniewski, Radziszewski, Tracz, Wrona.

na zmianę wchodzili: Lachowicz, Suwała, Bujak K., Trześniowski, Barylski, Mazurek Dan.

IV i ostatni mecz towarzyski rozegrali dziś seniorzy w Potworowie z miejscowym Piaskiem. Gospodarze odnieśli zasłużone zwycięstwo wykorzystując pierwsze 15 minut drugiej połowy, gdy to strzelając dwie bramki, ustawili wynik spotkania na swoja korzyść.

Pierwsza połowa była wyrównana chociaż z gry lepsi byli miejscowi, prezentując momentami ciekawą zespołową grę. W 20 min. dokładne podanie od Tracza otrzymuje Wrona, który bez przyjęcia piłki strzałem z 8 metrów trafia prosto w bramkarza gospodarzy. Golkiper miejscowych wybił futbolówkę ponownie wprost na głowę Wrony, i po raz drugi próbował ponownie zdobyć bramkę. Tylko dzięki znakomitej interwencji i szybkiemu refleksowi Zająca, gospodarze przy tej akcji nie stracili gola.  W 33 min. po błędzie naszego stopera Olejarskiego piłkę przejmują gospodarze, którzy za sprawą Roli zdobywają pierwszą bramkę. Chwilę wcześniej dla naszego zespołu znakomitą okazję zmarnował Wrona który zbyt długo zbierał się do uderzenie piłki, co w konsekwencji zakończyło się niecelnym strzałem. Orlęta grając z wiatrem oddali sporo strzałów, tyle tylko że albo nie celnych albo na drodze stał dobrze dysponowany tego dnia bramkarz Piaska. W 45 min. kapitalnym akcją popisuje się Radziszewski, który po znakomitych zagraniach minął dwóch obrońców gospodarzy i w nieprzepisowy sposób został faulowany w polu karnym. Pewną "11-stkę" wykorzystuje Wiśniewski, i do przerwy remisujemy w tym spotkaniu 1-1.

II połowa a szczególnie pierwszy jej kwadrans to przestój Orląt. W 48 min. w zamieszaniu pod bramką Jóźwiaka najsprytniejszy okazał się Bartman, który strzałem z 5 metrów ponownie wyprowadził swój zespół na jedno bramkowe prowadzenie. W 58 min. po indywidualnej akcji Pabicha było już 3-1 i praktycznie po meczu. Do końca regulaminowego czasu obie drużyny próbowały swoich sił w strzeleniu kolejnych bramek, ale obaj bramkarze nie dali się już więcej razy pokonać.

Po raz kolejny w naszym zespole zabrakło wielu zawodników szczególnie seniorów. Dziś zabrakło Bromboszcza, Kota, Podobińskiego, Świtalskiego, Kalety, Gadowskiego i Strykowskiego. Prawdopodobnie w rundzie wiosennej nie wystąpi Derdziński, który z przyczyn zdrowotnych, może do drużyny wróci w nowym sezonie. Cieszy fakt że ponownie nie zawiedli juniorzy których na boisku w Potworowie mogliśmy oglądać aż 6.