kolejna wygrana juniorów........video i zdjęcia

ŁOMNICZANKA STARA ŁOMNICA - GLKS ORLĘTA KROSNOWICE   0-2 (0-0)

bramki: 0-1 Barylski 58 min. (asysta Sobota), 0-2 Sobota 72 min. (asysta Zoryj)

skład Orląt: Dworak, Brzozowski, Bujak, Krawczyk (65 min. Karbowiak), Sobota, Trześniowski, Lachowicz, Mazurek D. (80 min. Wiącek), Sarkowicz (46 min. Barylski), Zoryj, Gołębiowski.

żółta kartka: Gołębiowski

Kolejne (już 13 w sezonie) zwycięstwo odnieśli nasi juniorzy, tym razem pokonując na wyjeździe po przeciętnym meczu Łomniczankę Stara Łomnica, 2-0. Obie bramki dla naszego zespołu wpadły w II części spotkania ze stałych fragmentów gry.

W I połowie przewaga naszego zespołu tak jak i w całym meczu była wyraźna. Marnowaliśmy wiele dogodnych sytuacji do strzelenia bramki. Szybko dało się zauważyć że w naszym składzie brakuje najlepszego strzelca, Łukasza Tracza który ma szansę rozegrać jutro cały mecz w drużynie seniorów. Swoje okazje marnowali Krawczyk, Mazurek i Gołębiowski. Najlepsza szansę na zdobycie bramki miał jednak Sarkowicz, który w 32 minucie meczu uderzając z główki, z 8 metrów nie trafił do pustej bramki. Po drugiej stronie boiska gospodarze oddali dwa celne strzały w Światło bramki, tyle tylko że nasz golkiper, Michał Dworak pewnie oba strzały obronił.

W II połowie obraz gry na boisku się nie zmienił. Z minuty na minute przewaga gości była co raz bardziej widoczna. W 48 min. będąc sam na sam z bramkarzem Łomniczanki, Trześniowski strzałem z 6 metrów trafia w bramkarza. Chwile później ten sam zawodnik ładnym strzałem trafia piłką w poprzeczkę. Napór przyjezdnych na bramkę gospodarzy trwał nadal, ale brakowało samej koncentracji będąc już w polu karnym przeciwnika. W końcu w 58 min. meczu obejmujemy prowadzenie. Z lewej strony boiska piłkę z rzutu rożnego wybija Trześniowski. Całą tę sytuacje zamyka Sobota, który z pierwszej piłki odgrywa wprost do stojącego na 5 metrze Barylskiego. Przemek nie przyjmując piłki lekkim strzałem zdobywa pierwszą w tym meczu bramkę i obejmujemy prowadzenie 1-0. W 72 min. tym razem z prawej strony boiska z rzutu wolnego piłkę zagrywa Zoryj. W polu karnym najwyżej wskoczył Sobota, i ładnym strzałem z główki, w długi róg, podwyższa na 2-0. Do końca spotkania obie drużyny walczyły w środku boiska i do 90 minuty meczu wynik nie uległ już zmianie.

ZOBACZ CO INTERESUJE SĘDZIEGO BOCZNEGO (p.Ziemba), I JAK TRZYMA LINIĘ OSTATNIEGO ZAWODNIKA - foto